این صفحه را چاپ کن!
پیست کارتینگ و ویلاهای کوهستانی منطقه آزاد ارس افتتاح شد

ویلاهای کوهستانی و پیست کارتینگ ارس با هزینه اي بالغ بر 82 میلیارد و 300 میلیون ریال در نكوداشت سالروز قيام تاريخي 29 بهمن مردم تبريز در سال 1356، افتتاح و آماده بهره برداري شد.

به گزارش موج ارس جلفا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، ویلاهای کوهستانی ارس و نیز پیست کارتینگ ارس با حضور با حضور مدیرعامل و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه شهرستان جلفا، فرماندار شهرستان جلفا، شهردار شهر جلفا و نیز روسای برخی از ادارات شهرستان افتتاح شد.

بر اساس این گزارش، پروژه ویلاهای کوهستانی ارس توسط خانم لیلی صبوری سرمایه گذار بومی و موفق ارس و با صرف هزینه ای بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. این پروژه شامل ۲۳ واحد دوبلکس تک خوابه، دو خوابه و سه خوابه، استخر، زمین بازی، رستوران و سایر امکانات خدماتی رفاهی می باشد که در زمینی به متراژ ۱۰٫۰۰۰ متر مربع و در ضلع شرقی پارک کوهستان با حضور مسئولان افتتاح شد.

این گزارش حاکی است؛ پیست کارتینگ ارس نیز با سرمایه گذاری شرکت تفریحات موتوری ارس در سایت توریسم و با مساحت ۱۰٫۰۰۰ متر مربع و با سرمایه ای بالغ بر ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال افتتاح گردید.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :