این صفحه را چاپ کن!
مدیران و کارمندان نمونه شهرستان جلفا تجلیل شدند

آیین تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان جلفا با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش موج ارس جلفا، مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان جلفا با حضور امام جمعه شهرستان جلفا، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، فرماندار شهرستان جلفا و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان جلفا در این مراسم با اشاره به اینکه حجم پروژه ها در طول هفته دولت نشان توسعه شهرستان و منطقه آزاد ارس می باشد، گفت: مجموعه حمایت های قوای سه گانه کشور باعث شده است تا خادمین مردم در تمامی حوزه ها عملکرد شایسته ای از خود ارائه دهند.

زاهد محمودی افزود: در دوران پساتحریم تکلیف مدیران مشخص شده است تا با بهره گیری از فرصت های بدست آمده در راستای عمران و آبادانی و توسعه زیرساخت های منطقه گام مؤثری بردارند.

وی ادامه داد: توسعه گردشگری و توسعه حمل و نقل از رویکردهای سند تدبیر و توسعه شهرستان جلفا است که در این راستا اقدامات بسیار خوبی در حوزه شهرستان و منطقه آزاد ارس صورت گرفته است.

فرماندار جلفا در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به روز کارمند گفت: مدیران و کارمندان دو محور اصلی ادارات می باشند و حرکت این دو گروه در یک راستا، در کنار هم و در چهارچوب قوانین مشخص و تعیین شده باعث پویایی و پیشرفت می شود.

محمودی بیان کرد: هیچ سازمانی بدون حضور ارکان اصلی آن که همان کارمندان هستند به موفقیتی دست نخواهد یافت و عالی ترین سرمایه هر سازمانی کارکنان آن سازمان هستند.

وی افزود: در همین راستا و بر اساس شاخص هایی همچون حضور به موقع، حسن انجام کار، تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی، رعایت الگوی مصرف، تلاش برای جذب اعتبارات، تلاش در راستای اجرای سند تدبیر و توسعه و رعایت قوانین اداری مدیران و کارمندان نمونه شهرستان جلفا انتخاب شده اند.

در پایان این مراسم از علی یحیوی رئیس اداره ورزش و جوانان، یحیی محمدعلیزاده مدیر اداره توزیع برق، محمدرضا رئیسی مدیر شبکه بهداشت و درمان، ایوب کنگری رئیس اداره راه و شهرسازی و قنبر محرمی فرمانده پلیس راه جلفا – مرند به عنوان مدیران نمونه و از پیمان داداش زاده کارمند اداره ثبت احوال، شاپور عزیزی کارمند اداره گمرک، فرحناز کردگاری کارمند سازمان جهاد کشاورزی، غلامرضا فرج زاده کارمند شهرداری هادیشهر و محمد فرخی کارمند اداره آب و فاضلاب روستایی به عنوان کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی شهرستان جلفا با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :