این صفحه را چاپ کن!
رونمایی از نخستین کتابخانه سیار و ایستگاه مطالعه اختصاصی در ارس

مدیر امور فرهنگی و آموزشی منطقه آزاد ارس گفت: همزمان با برگزاری آیین تجلیل از برگزیدگان حوزه کتاب و کتابخوانی منطقه آزاد ارس، نخستین کتابخانه سیار اختصاصی منطقه ارس رونمایی می شود.

به گزارش موج ارس جلفا، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، ابراهیم نصیری با اعلام این خبر افزود: این کتابخانه سیار که با تامین و تجهیز یک دستگاه مینی بوس از طرف سازمان منطقه آزاد ارس توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه اندازی می شود، طی بزودی فعالیت خود را در سطح محدوده منطقه آزاد ارس در جلفا و خدآفرین شروع می کند.

وی گفت: منابع و نیروی انسانی مورد نیاز این کتابخانه سیار شهری و روستایی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تامین شده و برنامه های مختلفی را برای گروه های سنی مختلف کودک و نوجوان اجرا خواهد کرد.

نصیری ادامه داد: در این آیین همچنین اولین ایستگاه مطالعه منطقه در سایت اداری سازمان منطقه آزاد ارس رونمایی می شود.

وی گفت: در مراسمی که با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا و با حضور فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی در منطقه آزاد ارس برگزار می شود، برگزیدگان این حوزه اعم از کتابداران و کتاب خوانان و اهداکنندگان نمونه کتاب و نیز نویسندگان محلی مورد تجلیل قرار می گیرند.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :