این صفحه را چاپ کن!
فرماندار شهرستان جلفا: وظیفه مجریان، برگزاری انتخابات سالم است

فرماندار شهرستان جلفا با تاکید بر اینکه وظیفه اصلی مجریان، برگزاری انتخابات سالم و با نشاط است از دست اندرکاران و مجریان انتخابات خواست در هر شرایطی ابزاری بر علیه یا له نامزدهای انتخابات نباشند.

به گزارش موج ارس جلفا، زاهد محمودی روز سه شنبه در نشست با کارکنان فرمانداری و ستاد انتخابات شهرستان جلفا اظهار کرد: طبق قانون طرفداری از کاندیدای خاص توسط مجریان انتخاباتی خلاف بوده و هیچ مدیری حق استفاده از امکانات دولتی بر علیه یا له افرادی خاص را ندارد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان جلفا خاطر نشان کرد: اجرای قانون، جلوگیری از قانون گریزی، سلامت انتخابات، امنیت و امانتداری رویکرد اصلی مجریان انتخاباتی است و باید طوری رفتار کرد تا مردم به دست اندرکاران اعتماد کنند.

محمودی به جایگاه نظارتی فرمانداری در اجرای قانون و حسن انجام کار توسط دستگاه های اجرایی اشاره کرد و گفت: رفتار و عملکرد ستاد انتخابات باید منجر به نتایج مثبت و در خور نظام و منافع مردم باشد.

حضور منظم در محل کار، خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مردم، تکریم ارباب رجوع، الگو بودن برای سایر ادارات، نقد پذیری و رعایت شئونات اسلامی از توصیه های فرماندار شهرستان به پرسنل تحت امر بود.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور در هفتم اسفند سال جاری در شهرستان جلفا نیر برگزار می شود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :