این صفحه را چاپ کن!
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد

صفر شاسفند، عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس به عنوان معاون اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان معرفی شد.

به گزارش موج ارس جلفا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس طی حکمی، صفر شاسفند را به سمت معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس منصوب کرد.

در این حکم آمده است: توسعه منطقه آزاد ارس با توجه به جایگاه راهبردی آن در اقتصاد کشور ایجاب می نماید، در راستای تحولات اقتصادی – صنعتی در منطقه، بالاخص توسعه کسب و کار، کسب مزیت رقابتی در حوزه اقتصادی جهت ورود به بازارهای رقابتی ملی و بین المللی و جذب حداکثری سرمایه گذاران داخلی و خارجی گام بردارید. بی تردید در سال حمایت از کالای ایرانی، تدوین برنامه هایی جهت عملیاتی سازی جدی بند ۱۱ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در توسعه حوزه منطقه آزاد ارس به منظور انتقال فناوری های پیشرفته، گسترش و تسهیل تولید و افزایش صادرات کالا، خدمات و توسعه صنعتی از مهم ترین وظایفی است که انجام آن مورد نظر است.

صفر شاسفند متولد ۱۳۴۲ در ماکوست و دکترای صنایع، سیستم و بهره وری را در دانشگاه علم و صنعت به پایان برده است. وی فوق لیسانس مدیریت کسب و کار را نیز از دانشگاه کالگری کانادا کسب کرده است.

انتخاب به عنوان چهره ماندگار پتروشیمی در یکصدمین سالگرد تاسیس شرکت نفت و چهره ماندگار فنی و نگهداری کشور در سال ۱۳۹۱ از جمله افتخارات صفر شاسفند است.

ازجمله سوابق کاری عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس می توان به قائم مقامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، معاونت مجتمع پتروشیمی و مشاورعالی مدیرعامل در امور اجرایی پتروشیمی تبریز، عضویت در هیات مدیره انجمن ملی نگهداری و تعمیرات ایران و عضویت در کمیته راهبری فنی و مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت اشاره کرد.

گفتنی است، پیش از این، احد نصرتی وایقان سرپرستی معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس را بر عهده داشت.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :