این صفحه را چاپ کن!
همایش پیاده روی خانوادگی در روستای ایری سفلی برگزار شد/ عدم حضور مسئولین در پیاده روی

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت جشن رویش شکوفه های درختان زردآلو بدون حضور مسئولین در روستای ایری سفلی برگزار شد.

به گزارش موج ارس جلفا، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح امروز سه شنبه ۱۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۴ با حضور پر شور و گسترده اقشار مختلف مردم در طبیعت زیبای روستای ایری سفلی از توابع شهرستان جلفا برگزار شد.

این همایش به مناسبت جشن رویش شکوفه های درختان زردآلو و با هدف ترویج ورزش همگانی در جامعه و توجه و اهتمام بیشتر به تندرستی و سلامت جسمانی برگزار گردید.

در این همایش با نشاط و مفرح که اهالی پرشور ایری سفلی را گردهم آورده بود، کودکان و خردسالان تا سالخوردگان جویای سلامتی و نشاط به چشم می خوردند.

در مراسم پایانی این همایش از میان بیش از سه هزار شرکت کننده به تعداد ۳۰ نفر به قید قرعه جوایز نفیس و ارزنده ای اهدا شد.

نکته قابل توجه این همایش بزرگ که به خوبی به چشم می آمد این بود که متأسفانه هیچ یک از مسئولین شهرستان جلفا بخصوص مسئولینی که نام آنان در بنرهای تبلیغاتی همایش درج شده بود در پیاده روی حضور نیافتند و فقط برخی از آنان در مراسم پایانی برای اهدای جوایز حاضر شدند.

حال این نوع رفتار مسئولین شهرستان در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به سال “دولت و ملت، همدلی و هم زبانی” نامگذاری شده است، جای بحث دارد و مجالی دیگر می طلبد اما مطمئناً حضور مسئولین در همایش و برنامه های اجرایی در روستاهای شهرستان موجب تقویت همکاری مردم و مسئولین و تشویق آنان به برگزاری هرچه بهتر مراسمات می شود.

لازم به ذکر است که همه ساله در اوایل بهار با رویش شکوفه های درختان زردآلو در روستای ایری سفلی همایش بزرگ پیاده روی جشن شکوفه ها در این روستا برگزار می گردد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :