این صفحه را چاپ کن!
تاثیرات دیپلماسی اقتصادی باید در سفره مردم لمس شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: با وجود برخی مشکلات نباید موفقیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را نادیده گرفت، در بحث دیپلماسی اقتصادی فعالیت‌های چشمگیری صورت گرفته که با تلاش دولت مردمی باید تاثیرات آن در سفره مردم لمس شود.

به گزارش موج ارس جلفا، آیت الله سید محمدعلی آل‌هاشم در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر در شهرستان جلفا اظهار داشت: همه ما باید برای کمک به دین الهی تلاش کنیم، اگر شما به دین الهی کمک کنید خداوند هم به شما کمک خواهد کرد.

وی افزود: اگر مردم در صحنه‌های دوران انقلاب با هدایت امام خمینی(ره) حضور نداشتند مگر این انقلاب می‌توانست پیروز شود؟ این مردم به ندای ملکوتی امام راحل جواب مثبت داده و با شعارهای انقلابی و اسلامی در صحنه‌های گوناگون حضور یافتند.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی اعتقاد، وحدت و انسجام مردم را از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی خواند و تصریح کرد: رهبری‌های صحیح و پیامبرگونه امام راحل از دیگر عوامل پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بود و این مسیر توسط حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با  همان صلابت امام خمینی(ره) ادانه یافت.

وی یادآور شد: حضرت امام راحل فرمودند انقلاب اسلامی ایران باید صادر شود، امروز اگر ملت مظلوم فلسطین و نوار غزه محکم در برابر اسرائیل غاصب ایستاده‌اند حکایت از صدور انقلاب و فرهنگ مقاومت حاج قاسم دارد.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه در مراسم اعتکاف شاهد حضور جوانان اعم از دانش‌آموزان و دانشجویان بودیم، تاکید کرد: این جوانان همان جوانان انقلاب هستند و در ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر این حضور جوانان را خواهید دید.‌

وی ادامه داد: علی‌رغم وجود برخی مشکلات نباید موفقیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را نادیده گرفت، در بحث دیپلماسی اقتصادی فعالیت‌های چشمگیری صورت گرفته که با تلاش دولت مردمی مردم باید تاثیرات آن در سفره مردم لمس شود.

آل‌هاشم با اشاره به تلاش گسترده دشمنان جهت تضعیف نظام دینی، خاطرنشان کرد: دشمن در ایام انتخابات و راهپیمایی‌ها تلاش کرده است که حضور مردم را کمرنگ نماید اما مردم با وجود برخی مشکلات اقتصادی و معیشتی وقتی می‌بینند دشمنان وارد میدان شده‌اند، با انسجام در انتخابات و راهپیمایی‌ها شرکت می‌کنند.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :