این صفحه را چاپ کن!
استحصال خاویار برای اولین بار در شهرستان جلفا

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جلفا از استحصال خاویار برای اولین بار در شهرستان جلفا خبر داد.

به گزارش موج ارس جلفا، رضا عباسی در نشست با خبرنگاران و  اصحاب رسانه شهرستان جلفا گفت: نشست رسانه ای کمک می کند پیام روابط عمومی در سطح رسانه ها و افکار عمومی منتشر شود که می تواند بهترین ابزار برای انتقال پیام کسب و کارها و شرکت ها در میان افکار عمومی باشد.

وی ضمن قدردانی از اصحاب رسانه برای انعکاس اخبار دستاوردها و عملکرد ۲۹ ماهه جهاد کشاورزی و اهم اقدامات انجام شده در حوزه های آب و خاک، حفاظت از اراضی، تنظیم بازار و تامین و توزیع کالاهای اساسی و … را تشریح و به بیان اهداف پیش رو در راستای ارتقای سطح تولید و کشاورزی شهرستان پرداخت.

عباسی در ادامه به استحصال خاویار برای اولین بار در شهرستان جلفا اشاره داشت و  بیان نمود: مقدار ۶ کیلوگرم خاویار خالص برای اولین بار از ماهی خاویاری که کل دوره پرورش و رشد آن در داخل استان سپری شده بود بدست آمد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جلفا در پایان با بیان اینکه در سالجاری فعالان بخش کشاورزی شهرستان جلفا در سطح استان آذربایجان شرقی با تعداد ۸ تولید کننده برتر و برگزیده ملی و استانی در بین شهرستان های استان، رتبه دوم را به خود اختصاص داد افزود: این موفقیت مرهون تلاش شبانه روزی کارشناسان و همکاران زحمتکش مجموعه مدیریت جهاد کشاورزی و فعالان بخش کشاورزی شهرستان است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :