این صفحه را چاپ کن!
دولت خواهان اتحاد و همدلی برای کار و تلاش و خدمت عزت مندانه است

دولت خواهان اتحاد و همدلی برای کار و تلاش و خدمت عزت مندانه است وزیر اطلاعات در برنامه سفر هیئت دولت به آذربایجان شرقی در منطقه آزاد ارس حضور یافت و در جمع مردم شهرستان جلفا گفت: دولت بدون هرگونه نگاه تبعیض آمیز به فعالیت جناح های سیاسی و دوری از هیاهو بدنبال تحقق همدلی برای خدمت عزتمندانه است.

به گزارش موج ارس جلفا، وزیر اطلاعات در برنامه سفر هیئت دولت به آذربایجان شرقی در منطقه آزاد ارس حضور یافت و در جمع مردم شهرستان جلفا گفت: دولت بدون هرگونه نگاه تبعیض آمیز به فعالیت جناح های سیاسی و دوری از هیاهو بدنبال تحقق همدلی برای خدمت عزتمندانه است.
حجت الاسلام علوی در جمع مردم منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری “جذب حداکثری و دفع حداقلی” هدف دولت تدبیر و امید را نهادینه سازی وحدت ملی عنوان کرد و گفت: اگر فرمایش رهبری برعکس عمل شود، عامل آن بر انقلابی بودن و ایرانی بودن خود شک کند.
وی شرایط اقتصادی کشور را نیازمند همدلی و همزبانی بیش از پیش مسئولین و مردم دانست و اظهار داشت: وابستگی اقتصاد ملی به نفت و کاهش قیمت آن و اعمال تحریم های اقتصادی چندین ساله در اراده ملت شهیدپرور ایران برای پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی تاثیری نداشته و همچنان استوار می باشد.
وی جوانان آذربایجان را یکی از عوامل مهم در جامعه علمی توصیف کرد و افزود: علامه امینی، علامه جعفری، شهید مدنی، شهریار، باقرخان، ستارخان و سایر شخصیت های برجسته این خطه و همچنین علمای برجسته دینی از دیار گرگر در شهرستان جلفا، بیانگر نقش موثر آذربایجان در کشور می باشد.
وی با اشاره به شهدای آذربایجان و شهدای گمنام مدفون در حیاط مسجد امام زمان(عج) جلفا، گفت: رشادت های جوانان آذربایجانی در دفاع مقدس بر همگان مشهود بود و حتی فاصله صدها هزار متری این استان با مناطق جنگی نیز مانع از پاسداری و جانسپاری در جبهه حق علیه باطل نشد و امروز شاهد یکی از امن ترین مناطق مرزی کشور در این خطه هستیم.
حجت الاسلام علوی گفت: امیدوارم با توجه به پیشرفت های بوجود آمده و ظرفیت های موجود در کشور و این منطقه، روز به روز شاهد توسعه اقتصادی آذربایجان و شهرستان جلفا باشیم.
وی کنترل تورم و رشد گرانی را یکی از عملکردهای ویژه دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: هدف دولت کاهش تورم، رشد اقتصادی و امید به تولید ملی است و در این میان نقش اقشار مختلف جامعه بی بدیل می باشد.
وی تامین امنیت پایدار برای کشور را یکی از مهمترین امور دولت تدبیر امید بیان کرد و اظهار داشت: رفع مشکلات اقتصادی کشور با دوری از حرکت شعاری، جلب رضایت مردم و برنامه ریزی برای تحقق اقتصاد مقاومتی از مهمترین رویکردهای دولت می باشد.
وی رشد فرهنگی جامعه را یکی از مهمترین عوامل توسعه پایدار عنوان کرد و افزود: به دنبال تحکیم وحدت، امنیت پایدار و تحقق رونق اقتصادی، رشد فرهنگی جامعه که یکی از الزامات پیشرفت و توسعه هر کشور می باشد محقق خواهد شد.
وزیر اطلاعات هدف دستگاه های امنیتی، نظامی و انتظامی را تامین امنیت و آسایش و وحدت ملت ایران عنوان کرد و گفت: به لطف خداوند و با تلاش های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) دشمنان نتوانسته اند کوچکترین سوء قصدی به کشور داشته باشند.
وزیر اطلاعات دولت تدبیر و امید در ابتدای ورود خود به شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس با ادای احترام به مقام شهدای گمنام مدفون در حیاط مسجد امام زمان(عج) جلفا در جمع مردم این منطقه سخنرانی کرده و از نزدیک در جریان مشکلات مردم که از سوی مسولین مطرح گردید قرار گرفت.
شایان ذکر است حضور گسترده اقشار مختلف مردم در پی سفر استانی هیئت دولت به استان آذربایجان شرقی، محورهای مواصلاتی به شهر تبریز و ورزشگاه تختی محل سخنرانی ریاست جمهوری با ترافیک سنگین روبرو شده بود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :