این صفحه را چاپ کن!
توسعه سرمایه گذاری با وجود زیرساخت ها محقق می شود/ اعتبار هر منطقه آزاد به سرمایه گذاری خارجی آن است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین افتتاح ساختمان مرکز امداد و نجات و آتش نشانی ارس گفت: توسعه سرمایه گذاری با وجود زیرساخت ها محقق می شود.

به گزارش موج ارس جلفا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، محسن خادم عرب باغی با بیان اینکه یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال برای تامین زیرساخت های منطقه آزاد ارس در سالجاری هزینه شده است، بر ضرورت تامین زیرساخت های مورد نیاز قبل از واگذاری اراضی به سرمایه گذاری تاکید کرد.

عرب باغی صیانت از سرمایه گذاری های صورت گرفته را وظیفه همگانی دانست و با اشاره به اینکه بیش از ۳۱۰ واحد تولیدی و صنعتی فعال و ۳۲ شرکت تولیدی خارجی در ارس فعالیت دارند، گفت: یکی از نیازهای اساسی ارس برای تداوم مسیر توسعه، وجود پایگاه های امداد و نجات و آتش نشانی مجهز در نقاط مختلف این منطقه است و این مرکز با هدف ارایه خدمات در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت احداث و تجهیز شده است.

وی اعتبار هر منطقه آزاد را به سرمایه گذاری خارجی انجام شده در آن دانست و افزود: وضعیت سیاسی بسیار خوبی در پیش روی کشور وجود دارد و برای بهره برداری از این موقعیت مذاکرات خوبی با هیات های اقتصادی خارجی انجام داده ایم.

عرب باغی امنیت و سلامتی را بزرگترین نعمت خداوند عنوان کرد و گفت: خداوند را شاکر هستیم که در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و به برکت وجود ملت باعزت و شهیدپرور، امنیت و اقتدار ایران مزیتی بزرگ برای سرمایه گذاری های خارجی بوده و آینده خوبی در پیش رو دارد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :